جستجو
اخبار جدید

کاربران و اعضای گرامی این وبسایت، به استحضار می رساند تعدادی برنامه و کد کامپیوتری دینامیک سیالات محاسباتی (CFD) جالب و کاربردی اخیراً به محتوای وبسایت اضافه شده است. شما می توانید در منوی دانلود برنامه کامپیوتری و خرید نرم افزار ، این برنامه ها و کدهای کامپیوتری را ملاحظه یا در صورت تمایل خرید فرمایید. این وبسایت دائماً در حال بروز رسانی بوده و فعال است. در شرایط فعلی، شما می توانید سایر محتواهای مورد نیاز خود را از هر منوی وبسایت دانلود یا خریداری نمایید. بعلاوه، از طریق منوی عضویت می توانید در وبسایت عضو شوید و به منابع علمی رایگان مانند حل المسائل ها، کتب و ... دسترسی پیدا کنید.
پس از هر خرید رسید مربوطه به ایمیل شما ارسال خواهد شد.
به زودی برنامه ها و کدهای کامپیوتری به زبان فرترن و C و MATLAB و ... و فیلمهای آموزشی تدریس دروس مکانیک سیالات، انتقال حرارت، دینامیک سیالات محاسباتی (CFD)، استاتیک، مقاومت مصالح، ریاضیات مهندسی و ... و حل تمرینهای نمونه از دروس مهندسی مکانیک گرایش حرارت و سیالات در مقطع کارشناسی و گرایش تبدیل انرژی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا به محتوای سایت افزوده خواهد شد.
از کاربران و دانشجویان گرامی بازدید کننده از این سایت تقاضا می شود کلیۀ درخواستهای خود برای فیلم های آموزشی مورد علاقه یا مورد نیاز برای یادگیری دروس اصلی، حل تمرین و آموزش موضوعی مباحث دروس را برای ما ایمیل یا واتساپ نمایند (منوی تماس با ما را ببینید) تا در اولویت کاری تیم تخصصی ما قرار گیرد. تلاش خواهیم کرد تا در اسرع وقت فیلمهای مورد نظر شما را تهیه و در داخل منوی آموزش- زیر منوی فیلمهای آموزشی- زیر منوی فیلمهای آموزشی متخصصین فنی قرار دهیم.آخرین آمار محتواهای مهم این سایت عبارتند از: 1.تعداد کتابها 148، 2.تعداد مقالات 61، 3.تعداد پاورپوینت 79، تعداد گزارش فنی 10، تعداد حل المسائل 26، تعداد کد کامپیوتری پیشرفته سی اف دی 10 عدد و ...
با تشکر.